ارکات ۲

سلام

بعضی از دوستان پرسيده بودن که اين ارکات چيه؟ ارکات يه وب سايته که توش ميتونين ليستی از دوستانتون تهيه کنيد و ميتونين برين و دوستهای دوستاتونو هم ببينين. من با کمک اين سايت کلی از دوستهای قديميمو پيدا کردم. اگه تا حالا امتحانش نکردين ارزش يکبار امتحان کردن رو داره. برای اينکه بتونين عضو ارکات بشين بايد يه نفر دعوتتون کنه. اگه تا حالا کسی دعوتتون نکرده يه پيام برای ما بزارين و ما شما رو به ارکات دعوت ميکنيم. ديروز من رفتم و چند نفر از دوستهای خوبی که برامون پيام گذاشته بودن رو دعوت کردم ولی بعدش فکر کردم که اون افراد شايد دلشون نخواد و بنابراين کارمو ادامه ندادم. حالا شما اگه اين دوست دارين و اين افتخار رو به ما ميدين که شما رو در ليست دوستامون داشته باشيم يا پيام بزارين و ما دعوتتون ميکنيم و يا اينکه خودتون نرگس فداکار و امير کاشانی رو به ليستتون دعوت کنيد.

ببخشيد اين مدت يه کم تو نوشتن تنبلی کرديم. راستش داستانی که تا حالا نوشتيم هدفش اين بود که يه تجربه واقعی رو در اختيار شما بزاره. چيزايی که از اين به بعد خواهيم نوشت هم همينطور خواهند بود. بزودی در چند قسمت داستان

حدس زدين چه داستانی؟ داستان تصادف خودم؟ نه اشتباه حدس زدين. داستان گواهينامه گرفتن نرگس رو ميخوايم براتون بنويسيم. اگه خاطراتمون اشک رو به چشماتون آورد خوندن اين ماجرا خنده رو به لبتون مياره و از اون مهمتر به خيلهايی که فکر ميکنن آمريکا همه چيزش دقيق و مرتبه ثابت ميکنه که اين خبرا هم نيست و تو اين مملکت هم گندهايی زده ميشه که نمونه اش کم نظيره.

در ضمن قدر تلويزيون ايران رو بدونين. نرگس و من و چند تا از دوستامون برای ديدن بازی ايران و آلمان رفتيم يه رستورانی که ۶۰ کيلومتر ازمون فاصله داشت. يه عده آلمانی هم اومده بودن. ما هم همه با لباسهای ايران رفته بوديم. نيمه اول خيلی خوب بود ولی نيمه دوم دوباره همه چی بهم ريخت. اميدوارم بازی آينده ايران ببره. خداييش يه عالمه رانندگی کنی و بعد باخت کشورتو ببينی يه کم حالگيريه.  

مثل پاييز زيبا باشيد

 

 

/ 0 نظر / 3 بازدید