دفترچه تلفن و پيامگذاری

سلام

ببخشيد که مدتی نبودم، اين يکی دو هفته داشتم رو برنامه دفترچه تلفن و برنامه کامنت گذاری کار ميکردم. مشکل اصلی اين بود که آدرسی که هاست مجانی به من ميده، حفظ کردنش سخته. خلاصه صفا لطف کرد و فايلهای بی سرپناه رو زير دامنش گرفت و الان دو تا آدرس خوشگل و ساده به شما امکان ميده که از اين برنامه ها استفاده کنيد.

برنامه دفترچه تلفن و دفترچه يادداشت فارسی:

نرم افزار دفترچه تلفن و دفترچه يادداشت فارسي يك نرم افزار كاملا رايگان است كه به شما امكان ميدهد كه دفترچه تلفن و دفترچه يادداشت خود را بر روي اينترنت بسازيد. دفترچه تلفن به شما امكان ميدهد كه شماره تلفن، آدرس پست الكترونيك، و آدرس پستي دوستان خود را بر روي اينترنت ذخيره كنيد. دفترچه يادداشت به شما امكان ميدهد تا يادداشت هاي مورد نظر و آدرس وب سايتهاي مورد نظرتان را ذخيره كنيد. در ضمن اين نرم افزار به شما امکان ميده که يه نسخه قابل چاپ از يادداشتهاتون درست کنيد.

۱. من هر وقت خودم يه وب سايت جالب ميبينم، سريع ميرم تو يه يادداشت آدرسشو ذخيره ميکنم.

۲. هر وقت يه چيزيو ميخوام تو يه تيکه کاغذ بنويسم که بعد هم گمش کنم، تو دفترچه يادداشت ميزارمش.

۳. تغييراتی رو که ميخوام تو وب سايت انجام بدم، برای اينکه يادم نره بصورت يادداشت ذخيره ميکنم.

*** شما ميتونيد يادداشتهای خودتون رو بزبان فارسی يا انگليسی ذخيره کنيد.

اين شما و اين دفترچه تلفن و دفترچه يادداشت فارسی

http://www.safainla.us/phonebook

و اما سيستم پيام گذاری:

این سیستم پیام گذاری شما را قادر میکند که جلوی پیامهای ناشایست و یا پیامهایی که بدلایل شخصی نمیخواهید در وبلاگتان قرار گیرد را بگیرید. این سیستم کاملا مجانی است و استفاده از آن بسیار ساده است. امیدوارم که اینکار بتواند به وبلاگهای ارزشمندی که بخاطر وجود عده ای بی شخصیت مجبور شدند قسمت پیام گذاری وبلاگشون رو حذف کنند کمک کنه.

ديگه لازم نيست اون هفت خان رستم (اشاره به پستهای قبلی) رو رد کنيد تا بتونيد سيستم پيامگذاری رو نصب کنيد. فقط ثبت نام ميکنيد و کد رو تو وبلاگتون ميزارين. به همين راحتی.

اين شما و اين سيستم پيامگذاری نرگس

http://www.safainla.us/comments

 

جا داره که اينجا يه بار ديگه از صفا که زحمت کشيد و تو تا ادرس مجانی در اختيار گذاشت تا من بتونم فايلهای ورودی رو بزارم تشکر کنم.

ديگه عرضی نيست

شاد، خندان و سلامت باشيد

-امير کاشانی

/ 0 نظر / 4 بازدید